Open hours

Shopping center

Monday – Saturday: 9:00 – 21:00
Trade sunday: 10:00 – 19:00

 

Auchan Hypermarket

Monday – Saturday: 7:30 – 22:00
Trade sunday: 9:00 – 21:00

 

Poczta Polska – post point

Monday – Thursday: 11:00 – 18:00 (break 13:00 – 13:30)
Friday: 13:00 – 20:00 (break 16:00 – 16:30)

 

Garden zone Zielona Przystań – parking lot of shopping centre

Monday – saturday: 10:00 – 19:00

Contact

Tulipan shopping centre

al. Piłsudskiego
94 92-202 Łódź
tel.: 42 676 79 22
e-mail: lodz1@apsysgroup.pl

 

Au­chan Cu­sto­mer Service
tel.: 42 67 70 666

 

Contact for media:
Weronika Machnik
Gru­­pa PRC Ho­l­ding
tel.: 690 044 181
e-mail: weronika.machnik@prc.pl

  • en

10.10-15.10.2022

Robisz zakupy = dostajesz bony na kolejny shopping!

  • Odwiedźcie nasze centrum w dniach od 10 do 15 października.
  • Zróbcie zakupy za minimum 100 złotych. Możecie łączyć ze sobą maksymalnie dwa paragony*.
  • Zarejestrujcie dowód zakupu na dedykowanym stoisku w godzinach 12:00 – 20:00.
  • Odbierzcie bon o wartości 30 złotych na kolejne zakupy!** Przygotowaliśmy łącznie aż 600 nagród!

Lista sklepów, w których można zrealizować bony jest dostępna TUTAJ

INSTASPOT W MALOWNICZYM, JESIENNYM KLIMACIE I KONKURS Z NAGRODAMI

To nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy jesienny, pełen dyń, wrzosów i traw instaspot, w którym możecie zrobić sobie samodzielnie pamiątkowe zdjęcia. Śledźcie nas uważnie, już niebawem na naszym Fanpage @CH.Tulipan pojawi się fotograficzny konkurs z nagrodami! Do zgarnięcia bony o wartości 500, 300 i 100 zł!

Co więcej, w sobotę 15 października możecie skorzystać na miejscu z usług profesjonalnego fotografa. Wspólnie zatrzymajcie złotą polską jesień na dłużej!  Pamiątkowe kadry w pięknej, perfekcyjnie dopracowanej scenerii to doskonała okazja do zrobienia rodzinnego portretu, który wydrukujemy na miejscu. Przewidujemy mnóstwo uśmiechów i radości!

Szczegółów akcji szukajcie w regulaminie na stoisku.

* paragon za zakupy w hipermarkecie Auchan o maksymalnej wartości 50 złotych. Przynajmniej jeden dowód zakupu o wartości min. 50 zł powinien pochodzić ze sklepów i punktów usługowych galerii innych niż supermarket.

** Każdy Klient może odebrać maksymalnie 2 bony podarunkowe w czasie trwania akcji, w tym 1 dziennie.

Be up to date!

We will inform you about the latest events and promotions.

Administratorem danych osobowych jest Ga­­le­­ria Tu­­li­­pan sp. z o.o. z sie­­dzi­­bą w Wa­r­sza­­wie (kod po­cz­to­­wy 03-286), przy ul. Malborskiej 41, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne – telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

Chcesz się wypisać z newslettera?