Open hours

Shopping center

Monday – Saturday: 9:00 – 21:00
Trade sunday: 10:00 – 19:00

 

Auchan Hypermarket

Monday – Saturday: 7:30 – 22:00
Trade sunday: 9:00 – 21:00

 

Poczta Polska – post point

Monday – Thursday: 11:00 – 18:00 (break 13:00 – 13:30)
Friday: 13:00 – 20:00 (break 16:00 – 16:30)

 

Garden zone Zielona Przystań – parking lot of shopping centre

Monday – saturday: 10:00 – 19:00

Contact

Tulipan shopping centre

al. Piłsudskiego
94 92-202 Łódź
tel.: 42 676 79 22
e-mail: lodz1@apsysgroup.pl

 

Au­chan Cu­sto­mer Service
tel.: 42 67 70 666

 

Contact for media:
Weronika Machnik
Gru­­pa PRC Ho­l­ding
tel.: 690 044 181
e-mail: weronika.machnik@prc.pl

  • en

13-22.12.2019

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy do wzięcia udziału w akcji Choinka Pod Choinkę, którą tradycyjnie przeprowadzimy w naszym Centrum! Od 13 do 22 grudnia będzie można otrzymać bon o wartości 50 złotych, który można wymienić na choinkę! Jeśli wybierzesz droższe drzewko, z bonem kupisz je o 50 złotych taniej!

Robiąc przedświąteczne zakupy w Tulipanie, pamiętaj, że jeśli jednego dnia wydasz co najmniej 200 złotych w Centrum Handlowym Tulipan, możesz wziąć udział w naszej akcji! Maksymalnie trzy paragony sumujące się do wymaganej kwoty mogą pochodzić z różnych sklepów Tulipana. Przynajmniej jeden zakup na minimum 50 złotych musi pochodzić ze sklepu galerii. Dowody zakupu na ponad 200 złotych, pochodzące tylko z Hipermarketu Auchan znajdującego się na terenie Centrum, nie będą uwzględniane. Paragony należy zarejestrować w punkcie promocyjnym. Za bon możesz odebrać darmowe drzewko, którego wartość nie przekracza 50 złotych lub skorzystać z rabatu, którego wysokość wynosi 50 złotych przy zakupie droższej choinki.

Okres objęty promocją trwa od 13 do 22 grudnia, a rejestracja paragonów i wydawanie bonów na choinkę odbywa się w punkcie promocyjnym w następujących dniach o każdej pełnej godzinie:

– od poniedziałku do czwartku w godzinach od 11:00 do 19:00,
– od piątku do soboty  w godzinach od 11:00 do 20:00,
– w niedzielę w godzinach od 11:00 do 18:00.

O każdej pełnej godzinie uruchamiana jest pula 10 bonów a ich wydawanie trwa aż do wyczerpania puli danej godziny.

 

Bony realizowane będą na stoisku z choinkami, które znajduje się na parkingu przed Centrum i w którym znajdziecie choinkę, jaką sobie wymarzycie! Nie zwlekaj z wyborem świątecznego drzewka! Skorzystaj z szerokiego asortymentu stoiska już teraz, by mieć piękne i pachnące Święta!

 

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stanowisku promocyjnym.

Daj się ponieść magii Świąt w Centrum Handlowym Tulipan!

Be up to date!

We will inform you about the latest events and promotions.

Administratorem danych osobowych jest Ga­­le­­ria Tu­­li­­pan sp. z o.o. z sie­­dzi­­bą w Wa­r­sza­­wie (kod po­cz­to­­wy 03-286), przy ul. Malborskiej 41, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne – telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

Chcesz się wypisać z newslettera?