Open hours

Shopping center

Monday – Saturday: 9:00 – 21:00
Trade sunday: 10:00 – 19:00

 

Auchan Hypermarket

Monday – Saturday: 7:30 – 22:00
Trade sunday: 9:00 – 21:00

 

Poczta Polska – post point

Monday – Thursday: 11:00 – 18:00 (break 13:00 – 13:30)
Friday: 13:00 – 20:00 (break 16:00 – 16:30)

 

Garden zone Zielona Przystań – parking lot of shopping centre

Monday – saturday: 10:00 – 19:00

Contact

Tulipan shopping centre

al. Piłsudskiego
94 92-202 Łódź
tel.: 42 676 79 22
e-mail: lodz1@apsysgroup.pl

 

Au­chan Cu­sto­mer Service
tel.: 42 67 70 666

 

Contact for media:
Weronika Machnik
Gru­­pa PRC Ho­l­ding
tel.: 690 044 181
e-mail: weronika.machnik@prc.pl

  • en

9.06-10.06.2023

Lato tuż tuż, dlatego przygotujcie się do niego razem z CH Tulipan! W dniach 9-10 czerwca czekamy
na Was w naszym Centrum Handlowym ze specjalną akcją promocyjną, do której zaprosiliśmy wyjątkową ilustratorkę – Katarzynę Bogucką. W ramach współpracy powstały wyjątkowe leżaki z unikalną, radosną grafiką, inspirowaną letnim klimatem. Już niedługo mogą one trafić do Was!

Co należy zrobić, aby odebrać leżak?

  • w dniach 9-10 czerwca zróbcie zakupy na kwotę min. 250 zł;
  • zarejestrujcie paragon/paragony* w punkcie obsługi akcji zlokalizowanym w naszym centrum handlowym w godzinach od 12:00 do 20:00;
  • odbierzcie leżak z wyjątkową grafiką autorstwa Katarzyny Boguckiej.

*możecie łączyć ze sobą maksymalnie 3 paragony z jednego dnia. Przynajmniej jeden paragon musi potwierdzać zakupy na kwotę min. 100 zł ze sklepów lub punktów usługowych zlokalizowanych w naszym centrum handlowym innych niż supermarket Auchan.

Łączna liczba nagród w akcji to 160  sztuk. Limit  dzienny wydawanych nagród w dniach to 80 sztuk na dzień. W ciągu godziny wydajemy 10 upominków. Niewydane nagrody z jednej godziny i jednego dnia przechodzą na kolejną godzinę i kolejny dzień trwania Akcji.

 

FINAŁ AKCJI EKOWIOSNA W TULIPANIE

Oprócz tego, w tych dniach odbędzie się finał akcji Ekowiosna w Tulipanie. Wszyscy, którzy w ciągu ostatnich trzech miesięcy oddawali w Recomacie plastikowe butelki i zbierali punkty w aplikacji RecomApp mają szansę wymienić je na jedną z nagród:

  • 50 punktów zgromadzonych w aplikacji – bawełniana eko torba z logo CH Tulipan;
  • 100 punktów zgormadzonych w aplikacji – szklana butelka wielorazowa;
  • 400 punktów zgormadzonych w aplikacji– leżak plażowy z nadrukiem CH Tulipan.

Dodatkowo zebrane w aplikacji punkty można wymienić na zniżkę na produkty i usługi w Salonie Jubilerskim Domańscy, znajdującym się w naszym centrum handlowym. Każde 100 pkt to 10% rabatu na biżuterię złotą, srebrną, markową oraz wykonanie obrączek.

Pamiętajcie, że liczba nagród jest ograniczona!

Szczegółowe informacje dotyczące akcji Dobry czas na leżakowanie znajdują się w regulaminie dostępnym w Punkcie Obsługi Akcji w dniach jej trwania.

Widzimy się w Tulipanie!

Be up to date!

We will inform you about the latest events and promotions.

Administratorem danych osobowych jest Ga­­le­­ria Tu­­li­­pan sp. z o.o. z sie­­dzi­­bą w Wa­r­sza­­wie (kod po­cz­to­­wy 03-286), przy ul. Malborskiej 41, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne – telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

Chcesz się wypisać z newslettera?