Open hours

Shopping center

Monday – Saturday: 9:00 – 21:00
Trade sunday: 10:00 – 19:00

 

Auchan Hypermarket

Monday – Saturday: 7:30 – 22:00
Trade sunday: 9:00 – 21:00

 

Poczta Polska – post point

Monday – Thursday: 11:00 – 18:00 (break 13:00 – 13:30)
Friday: 13:00 – 20:00 (break 16:00 – 16:30)

 

Garden zone Zielona Przystań – parking lot of shopping centre

Monday – saturday: 10:00 – 19:00

Contact

Tulipan shopping centre

al. Piłsudskiego
94 92-202 Łódź
tel.: 42 676 79 22
e-mail: lodz1@apsysgroup.pl

 

Au­chan Cu­sto­mer Service
tel.: 42 67 70 666

 

Contact for media:
Weronika Machnik
Gru­­pa PRC Ho­l­ding
tel.: 690 044 181
e-mail: weronika.machnik@prc.pl

  • en

18.11.2023

Już w najbliższą sobotę 18 listopada zapraszamy wszystkich wielbicieli sztuki do naszego centrum handlowego na AKADEMIĘ RĘKODZIEŁA SOBOTNIEJ RĘKODZIELNI! Tym razem warsztaty poprowadzą dwie, wyjątkowo utalentowane miłośniczki rękodzieła! Pani Magdalena Głowacka z Pszczelego Warsztatu podzieli się z uczestnikami wiedzą na temat tworzenia świec z pszczelego wosku. Z kolei druga prowadząca – Pani Patrycja Kruk z Dobrych Intencji – pokaże nam jak tworzyć własne sole do kąpieli.

Odkryjcie razem z nami nowe pasje i ukryte talenty i weźcie udział w naszej wyjątkowej AKADEMII RĘKODZIEŁA!

– 18 listopada

– godzina 14:00-17:00

Akademia Rękodzieła to wydarzenie całkowicie bezpłatne, a udział w warsztatach może wziąć każdy! Co więcej, zbliżająca się Akademia Rękodzieła to prawdziwa gratka dla osób, które uwielbiają ręcznie wykonane upominki i chcą włożyć odrobinę serca w przygotowanie prezentów świątecznych!

Dodatkowo w godzinach 9:00-21:00 na terenie Centrum Handlowego Tulipan odbywać się będzie SOBOTNIA RĘKODZIELNA, na której lokalni artyści zaprezentują swoje dzieła sztuki. Ręcznie wykonana biżuteria, ciepłe czapki i szaliki czy starannie wykonane dodatki do domu to tylko niektóre z wyjątkowych przedmiotów, które tym razem przygotowali łódzcy pasjonaci sztuk i rzemiosła!

Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!

Be up to date!

We will inform you about the latest events and promotions.

Administratorem danych osobowych jest Ga­­le­­ria Tu­­li­­pan sp. z o.o. z sie­­dzi­­bą w Wa­r­sza­­wie (kod po­cz­to­­wy 03-286), przy ul. Malborskiej 41, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne – telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

Chcesz się wypisać z newslettera?