Open hours

Shopping center

Monday – Saturday: 9:00 – 21:00
Trade sunday: 10:00 – 19:00

 

Auchan Hypermarket

Monday – Saturday: 7:30 – 22:00
Trade sunday: 9:00 – 21:00

 

Poczta Polska – post point

Monday – Thursday: 11:00 – 18:00 (break 13:00 – 13:30)
Friday: 13:00 – 20:00 (break 16:00 – 16:30)

 

Garden zone Zielona Przystań – parking lot of shopping centre

Monday – saturday: 10:00 – 19:00

Contact

Tulipan shopping centre

al. Piłsudskiego
94 92-202 Łódź
tel.: 42 676 79 22
e-mail: lodz1@apsysgroup.pl

 

Au­chan Cu­sto­mer Service
tel.: 42 67 70 666

 

Contact for media:
Weronika Machnik
Gru­­pa PRC Ho­l­ding
tel.: 690 044 181
e-mail: weronika.machnik@prc.pl

  • en

21.08.2021

Już 21 sierpnia spełnimy dziecięce marzenia – zapraszamy na spotkanie z Psim Patrolem!

Przygody bohaterskiej ekipy z zapartym tchem śledzą dzieci w niemal każdym zakątku ziemskiego globu. Marshall, Zuma, Rubble, Chase, Rocky i Skye mają wierne grono młodych fanów. Po wielkim sukcesie serialu przyszła pora na pierwszy fabularny film o drużynie „Psiego Patrolu”. Będzie go można obejrzeć tylko w kinach od 3 września. A już teraz Tulipan zaprasza na przedsmak filmowych wrażeń.

Rozwiązanie labiryntu z Chasem, zdjęcie ze Sky czy ekologiczne zajęcia z Rockim? Wszystko to i jeszcze więcej czekać będzie na małych i dużych fanów czworonożnej drużyny.

Pięć stacji pełnych przygód pojawi się na terenie Tulipana już o 11:00. To właśnie dzięki nim dzieciaki poczują się jak prawdziwi członkowie Psiego Patrolu: przeniosą się do niesamowitej bazy piesków i uruchomią panel kontrolny, będą mogli zrobić sobie zdjęcie na specjalnej ściance i podejmą liczne tematyczne wyzwania.

Wielbicieli dociekliwego Chase`a czeka stanowisko policyjne z labiryntem pełnym wyzwań, a pod okiem Rockiego dzieci sprawdzą jak być i żyć eko, co to jest ekologia i ochrona środowiska i jak powinniśmy prawidłowo segregować odpady.

Na specjalnym stanowisku trwać będzie malowanie buziek, a tuż obok, na Psotnym Torze Przeszkód sprawdzimy, kto jest prawdziwym mistrzem sprawności.

Nie obędzie się bez zabawek i gadżetów, wręczanych jako nagrody w konkursach oraz zawieszek, na którym znajdzie się wygrawerowane imię własnego czworonoga.

Psi Patrol będzie obecny w Tulipanie 21 sierpnia w godzinach od 11:00 do 18:00. Udział w atrakcjach jest bezpłatny i nie wymaga zapisów.

W tro­sce o wspól­ne bez­pie­czeń­stwo wy­da­rze­nie od­bę­dzie się zgod­nie z za­cho­wa­niem wszyst­kich obo­wią­zu­ją­cych norm sa­ni­tar­nych. Prosimy o stosowanie się do panujących wytycznych oraz postępowanie zgodne z prośbami animatorów.

Be up to date!

We will inform you about the latest events and promotions.

Administratorem danych osobowych jest Ga­­le­­ria Tu­­li­­pan sp. z o.o. z sie­­dzi­­bą w Wa­r­sza­­wie (kod po­cz­to­­wy 03-286), przy ul. Malborskiej 41, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne – telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

Chcesz się wypisać z newslettera?