Open hours

Shopping center

Monday – Saturday: 9:00 – 21:00
Trade sunday: 10:00 – 19:00

 

Auchan Hypermarket

Monday – Saturday: 7:30 – 22:00
Trade sunday: 9:00 – 21:00

 

Poczta Polska – post point

Monday – Thursday: 11:00 – 18:00 (break 13:00 – 13:30)
Friday: 13:00 – 20:00 (break 16:00 – 16:30)

 

Garden zone Zielona Przystań – parking lot of shopping centre

Monday – saturday: 10:00 – 19:00

Contact

Tulipan shopping centre

al. Piłsudskiego
94 92-202 Łódź
tel.: 42 676 79 22
e-mail: lodz1@apsysgroup.pl

 

Au­chan Cu­sto­mer Service
tel.: 42 67 70 666

 

Contact for media:
Weronika Machnik
Gru­­pa PRC Ho­l­ding
tel.: 690 044 181
e-mail: weronika.machnik@prc.pl

  • en

26.11.2023

Centrum Handlowe Tulipan zaprasza wszystkich miłośników czworonogów na wyjątkowe wydarzenie – już w niedzielę 26 listopada odbędzie się kolejna już edycja PupiLove’ych Targów! Starannie wykonane akcesoria, naturalne kosmetyki do pielęgnacji czy zdrowe przysmaki dla psów i kotów to tylko część bogatej oferty dla zwierząt przygotowanej przez lokalnych wystawców. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.

Targi PupiLove to cykliczne wydarzenie skierowane do wszystkich wielbicieli psów i kotów. Uczestnicy targów mają okazję spotkać się z polskimi producentami akcesoriów i produktów dedykowanych czworonogom. Kolejna edycja tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się już w niedzielę 26 listopada w godzinach 11:00-17:00 w Centrum Handlowym Tulipan w Łodzi.

Podczas targów lokalni producenci zaprezentują swoją bogatą ofertę, pełną wyjątkowych produktów stworzonych z myślą o wszystkich małych i dużych pupilach. Wśród nich znajdziemy ręcznie wyrabiane przysmaki, wygodne legowiska, ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji, ale także zabawki, smycze, obroże i wiele, wiele innych przedmiotów dedykowanych naszym czworonożnym przyjaciołom. Co więcej, uczestnicy Targów PupiLove nie tylko mają możliwość dokładnego obejrzenia przedmiotów przed zakupem, ale także skorzystania z porad wystawców, którzy chętnie służą pomocą w indywidualnym doborze produktów dla każdego czworonoga.

To jednak nie koniec niespodzianek jakie przygotowali organizatorzy targów. W trakcie wydarzenia odbędą się konkursy z nagrodami oraz profesjonalna sesja fotograficzna!

Wstęp dla wszystkich uczestników jest całkowicie bezpłatny, a zwierzęta są mile widziane.

Be up to date!

We will inform you about the latest events and promotions.

Administratorem danych osobowych jest Ga­­le­­ria Tu­­li­­pan sp. z o.o. z sie­­dzi­­bą w Wa­r­sza­­wie (kod po­cz­to­­wy 03-286), przy ul. Malborskiej 41, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne – telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

Chcesz się wypisać z newslettera?