Open hours

Shopping center

Monday – Saturday: 9:00 – 21:00
Trade sunday: 10:00 – 19:00

 

Auchan Hypermarket

Monday – Saturday: 7:30 – 22:00
Trade sunday: 9:00 – 21:00

 

Poczta Polska – post point

Monday – Thursday: 11:00 – 18:00 (break 13:00 – 13:30)
Friday: 13:00 – 20:00 (break 16:00 – 16:30)

 

Garden zone Zielona Przystań – parking lot of shopping centre

Monday – saturday: 10:00 – 19:00

Contact

Tulipan shopping centre

al. Piłsudskiego
94 92-202 Łódź
tel.: 42 676 79 22
e-mail: lodz1@apsysgroup.pl

 

Au­chan Cu­sto­mer Service
tel.: 42 67 70 666

 

Contact for media:
Weronika Machnik
Gru­­pa PRC Ho­l­ding
tel.: 690 044 181
e-mail: weronika.machnik@prc.pl

  • en

23.06.2022

Dzień Ojca już za kilka dni. To dobry moment na rozpoczęcie poszukiwań wymarzonego upominku! Nie macie pomysłów na prezent? Zaplanujcie zakupy w Tulipanie już dziś, wybór jest ogromny!

Po pierwsze kosmetyki – bogata oferta w Rossmann, Hebe, Yves Rocher i Ziaji z pewnością zachwyci niejednego Pana! Przepiękne perfumy, zestawy kosmetyków pielęgnacyjnych i akcesoriów to strzał w dziesiątkę, jeśli stawiacie na praktyczne prezenty, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy.

Co dla fanów gadżetów i sprzętów AGD? Odwiedźcie RTV EURO AGD lub Rebel Electro! Nowinki technologiczne w postaci czytników e-booków, smartfonów lub smartwatchy rozwiną pasje każdego Taty, który jest na czasie!

Dodatki to ulubione prezenty miłośników mody! Skórzane torby i paski z Wojas, a może eleganckie zegarki z Jubiler Domańscy lub Jubistyl? Ponadczasowe akcesoria idealnie wpasują się w stylizacje nie tylko do biura lub ważne wyjścia, ale także na co dzień.

A jeśli uwielbiacie sentymentalne prezenty, które z pewnością wywołają wzruszenie koniecznie odwiedźcie KODAK Express i zamówicie personalizowane gadżety ze zdjęciem. Tu przygotujecie też album pełen wspomnień lub wywołacie kilka zdjęć do ramek – znajdziecie je w Pepco lub Kik! Do tego słodki upominek z Auchan i kwiaty z Kwiaciarni H. Skrzydlewska – jesteśmy pewni, że każdy Tata będzie przeszczęśliwy!

Jednocześnie już dzisiaj pragniemy złożyć wszystkim Tatom serdeczne życzenia. Dużo uśmiechu, radości oraz spełnienia wszystkich marzeń. Kochamy Was i dziękujemy za wszystko, co dla nas robicie!

Be up to date!

We will inform you about the latest events and promotions.

Administratorem danych osobowych jest Ga­­le­­ria Tu­­li­­pan sp. z o.o. z sie­­dzi­­bą w Wa­r­sza­­wie (kod po­cz­to­­wy 03-286), przy ul. Malborskiej 41, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne – telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

Chcesz się wypisać z newslettera?