Open hours

Shopping center

Monday – Saturday: 9:00 – 21:00
Trade sunday: 10:00 – 19:00

 

Auchan Hypermarket

Monday – Saturday: 7:30 – 22:00
Trade sunday: 9:00 – 21:00

 

Poczta Polska – post point

Monday – Thursday: 11:00 – 18:00 (break 13:00 – 13:30)
Friday: 13:00 – 20:00 (break 16:00 – 16:30)

 

Garden zone Zielona Przystań – parking lot of shopping centre

Monday – saturday: 10:00 – 19:00

Contact

Tulipan shopping centre

al. Piłsudskiego
94 92-202 Łódź
tel.: 42 676 79 22
e-mail: lodz1@apsysgroup.pl

 

Au­chan Cu­sto­mer Service
tel.: 42 67 70 666

 

Contact for media:
Weronika Machnik
Gru­­pa PRC Ho­l­ding
tel.: 690 044 181
e-mail: weronika.machnik@prc.pl

  • en

22.06.2020

Dni stają się coraz cieplejsze, rok szkolny dobiega końca, coraz częściej myślimy o urlopie… To znak, że zbliża się lato i zbliżają się wakacje! A także czas wyjątkowych trendów i wielkich wyprzedaży, których całe mnóstwo znajdziecie w Tulipanie.

Wprzedażowa szafa

Wyprzedażowe łupy to świetne uzupełnienie wiosenno-letniej szafy i modowe przygotowanie się na nadchodzące lato. W tym sezonie modna pani powinna zadbać o kilka stylizacji w denimowym total looku – choć ubieranie dżinsu od stóp do głów może wydawać się znajome, nie zaszkodzi mały powrót do przeszłości by i tego lata wyglądać modnie. To jednak nie jedyny modny strój – ucieszą się miłośniczki stylu safari, bo ten trend wciąż nie wychodzi z mody, a lniane ubrania w kolorach ziemi to absolutny must have nawet w miejskiej dżungli. W parze z nim idą sukienki i zwiewne spódnice w zwierzęce printy i wzory, które świetnie uzupełnią szafę rodem z „Pożegnania z Afryką”. Tuż obok stonowanych kreacji znajdziecie również neonowe i krzykliwe barwy – dzięki nim niejedna z was zabłyśnie podczas nadmorskiego spaceru czy górskiej wędrówki. Oczywiście nie ma urlopu bez stroju kąpielowego – jednoczęściowe, dwuczęściowe, gładkie, wzorzyste i modne też znajdziecie w bogatej ofercie sklepów w Tulipanie.

A jeśli kochacie bawić się modą i nie chcecie decydować się na określony styl, pamiętajcie o tym, że czasem mały akcent może zmienić wybraną kreację nie do poznania. Dodatki, torebki i buty w najmodniejszych wzorach i kolorach – podobnie jak modne ubrania – znajdziecie w naszych sklepach. Sprzedawcy Gattaia&Vanilla, Kik, Monnari, Orsay, Pepco, Szachownicy, Triumph czy CCC pomogą odnaleźć się w modowych trendach i podpowiedzą gdzie kryją się największe rabaty. Powodzenia!

Ogród pełen promocji

Wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że zadbaliśmy bardziej o nasze balkony i ogrody. Nic dziwnego – przy odrobinie wysiłku i drobnych zakupach, możemy odmienić nasze najbliższe otoczenie i przygotować prywatną oazę, w której chętnie spędzimy letnie wieczory. Nowe meble ogrodowe, wygodny hamak, piękne dodatki czy nowe dekoracje kupione w promocyjnych cenach będą cieszyć nasze oko podwójnie. Dzięki szerokiej ofercie Jysk, Komfort czy Home&You ogród w stylu boho, balkon o nowoczesnym designie czy przytulny kącik na tarasie przestanie być jedynie marzeniem, a stanie się rzeczywistością.

Letnia pielęgnacja

W letniej pielęgnacji skóry i ciała trendy są stałe – dbamy o odpowiednie nawilżenie i ochronę przed promieniami UV, troszczymy się o skórę po opalaniu, a w miejskim ferworze nadajemy jej złocisty, wakacyjny odcień. Samoopalacze, bronzery, mgiełki i balsamy dla zapracowanych, kremy ochronne dla dzieci i dorosłych, środki łagodzące nadmierne opalanie znajdziecie w drogeriach Rossmann, Hebe i Ziaja. Pamiętajcie, by oprócz kosmetyków zaopatrzyć się również w środki chroniące przed komarami, kleszczami i innymi niechcianymi towarzyszami urlopu.

Wszystko w pakiecie

A kiedy skompletujecie już nowe stylizacje, zaopatrzycie w niezbędne kosmetyki, dorzucie nowy, letni zapach perfum, obłędne dodatki i akcesoria gwarantujące udany urlop, usiądźcie chwilę przed podróżą i rozkoszujcie się daniami zapowiadającymi letnie podróże. Orientalne sushi, specjały kuchni chińskiej, włoska pizza czy lody – wszystko to znajdziecie w naszych restauracjach – Wasabi Sushi, Berlin Doner Kebab, Restauracja A Dong, Mia Pizza&Mia i McDonald’s.

Be up to date!

We will inform you about the latest events and promotions.

Administratorem danych osobowych jest Ga­­le­­ria Tu­­li­­pan sp. z o.o. z sie­­dzi­­bą w Wa­r­sza­­wie (kod po­cz­to­­wy 03-286), przy ul. Malborskiej 41, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne – telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

Chcesz się wypisać z newslettera?