Open hours

Shopping center

Monday – Saturday: 9:00 – 21:00
Trade sunday: 10:00 – 19:00

 

Auchan Hypermarket

Monday – Saturday: 7:30 – 22:00
Trade sunday: 9:00 – 21:00

 

Poczta Polska – post point

Monday – Thursday: 11:00 – 18:00 (break 13:00 – 13:30)
Friday: 13:00 – 20:00 (break 16:00 – 16:30)

 

Garden zone Zielona Przystań – parking lot of shopping centre

Monday – saturday: 10:00 – 19:00

Contact

Tulipan shopping centre

al. Piłsudskiego
94 92-202 Łódź
tel.: 42 676 79 22
e-mail: lodz1@apsysgroup.pl

 

Au­chan Cu­sto­mer Service
tel.: 42 67 70 666

 

Contact for media:
Weronika Machnik
Gru­­pa PRC Ho­l­ding
tel.: 690 044 181
e-mail: weronika.machnik@prc.pl

  • en

01.06.2020

Jest taki dzień, na który wszystkie dzieci czekają z utęsknieniem – to Dzień Dziecka. Warto z wyprzedzeniem pomyśleć o prezentach dla najmłodszych, by ich czekanie zakończyło się radością i piskami zachwytu.

Pierwsze prezenty dla maluszków znajdziecie w Pepco, Kik i Tik Tak – słodkie bodziaki, miękkie kocyki i delikatne grzechotki zachwycą ilością wzorów i kolorów. Przedszkolakom spodobają się gry i akcesoria, które znajdziecie w tych sklepach, a starsze dzieci z przyjemnością włożą bluzki czy dresy z postaciami z ulubionych bajek.

Zakupy ubraniowe to dobry pomysł również dla nastolatków – najnowsza kolekcja Szachownicy świetnie wpisze się w młodzieżowy styl. Home&you i Jysk pozwolą znaleźć dodatki do pokoju, który zaczyna mieć coraz doroślejszy wygląd, a jego świetnym uzupełnieniem będą zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi wydrukowane w Foto Express.

O dorastającą cerę zadbają kosmetyki z Ziaji, która przygotowała dla młodych dorosłych specjalną linię. Delikatne perfumy czy pierwsze cienie i tusze bez trudu kupicie w Rossmannie i Hebe, a lakiery do paznokci we wszystkich kolorach tęczy znajdziecie na stoiskach Neo Nail.

Jeszcze tylko wizyta w McDonalds, pyszny kebab w Berlin Doner Kebap czy pizza w Mia Pizza i Dzień Dziecka będzie można zaliczyć do udanych! Oczywiście z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, które można sobie przypomnieć pod linkiem www.chtulipan.pl/bezpieczne-zakupy

A wszystkim dzieciakom – tym całkiem małym i tym trochę większym – życzymy uśmiechu, radości i zabawy każdego dnia!

Be up to date!

We will inform you about the latest events and promotions.

Administratorem danych osobowych jest Ga­­le­­ria Tu­­li­­pan sp. z o.o. z sie­­dzi­­bą w Wa­r­sza­­wie (kod po­cz­to­­wy 03-286), przy ul. Malborskiej 41, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Galeria Tulipan sp. z o.o. w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności centrum handlowego Tulipan w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne – telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

Chcesz się wypisać z newslettera?